ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.+ 38 (067) 673-03-03


Акрилові кольорові штукатурки BOLIX (Польща)

 

Зерно, структура
Колір Середній розхід на 1 м2

 BOLIX KA 1,5

крупа – 1,5мм  

2,8 кг

 BOLIX KA

крупа – 2,0мм  

3,3 кг

 BOLIX R

короїд – 2,5мм  

3,3 кг

 BOLIX RS

короїд – 1,5мм  

2,8 кг

 BOLIX TU

не регулярна структура – 2,5мм  

3,3 кг

 BOLIX TM

мозаїчна штукатурка  

2-5 кг

ПРИЗНАЧЕННЯ: для виконання декоративних та водночас захисних тонкошарових штукатурок в безшовних системах утеплень на пінополістиролі, а також на рівних та відповідним чином підготовлених мінеральних основах (таких як, наприклад: бетон, цементні та вапняно-цементні штукатурки) зовні та всередині будівель. Поставляється у вигляді водно-дисперсійній масі у відрах.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: густа водна дисперсія відповідного кольору з гранулами відповідного розміру.
Висихання: до 24 годин при температурі +20 градусів Цельсія в залежності від вологості повітря. Повне затвердіння після 24 год.

УПАКОВКА: відра по 30 кг., мозаїчні штукатурки 15-30 кг.

ЗБЕРІГАННЯ: не менше 1 року в сухому, прохолодному місці. Не заморожувати.
Акрилові кольорові штукатурки BOLIX - це декоративні фасадні штукатурки на основі високомолекулярних полімерів у вигляді водної суспензії. Використовувана акрилова смола, додає матеріалу велику еластичність, невелике водопоглинання. Поставляється у вигляді водно-дисперсійній масі у відрах. Акрилові кольорові штукатурки BOLIX мають не високу паропроникність, не горючі, тому знайшли дуже широке застосування в системах зовнішнього утеплення "мокрого" типу на пінопласті.
Акрилові кольорові штукатурки BOLIX мають багату колірну гамму завдяки вмісту як неорганічних, так і органічних пігментів. Вони виробляються у вигляді готової маси, що вимагає тільки розмішування перед нанесенням. В результаті цього робота стає легкою, більш швидкою, зменшується ризик появи технологічних помилок. Акрилові декоративні фасадні штукатурки більш стійкі до небажаного перефарбуванню в результаті зміни умов під час схоплювання розчину, в порівнянні з мінеральними. У свою чергу, у них менша паропроникність, що іноді обмежує можливість їх застосування.
Акрилові кольорові штукатурки BOLIX стійкі до ультрафіолетових променів і озону. У зв'язку зі своїм хімічним складом і великою еластичністю, вони достатньо стійкі до механічних пошкоджень, наприклад, до миття шляхом високого тиску.

НАНЕСЕННЯ: Дотриматися стандартних умов – поверхня основи повинна бути попередньо очищена і висушена. Далі поверхню основи необхідно заґрунтувати ґрунтовкою BOLIX ОР. Час висихання ґрунтовки 5 -6 годин. Тільки після цього наносити акрилову кольорову штукатурку BOLIX.

Важливо: забороняється наносити акрилові кольорові штукатурки BOLIX в системах утеплення на мінваті.

;