Про підприємство

ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.+ 38 (067) 673-03-03


Приватне підприємство "Майстер-Люкс" засновано в 1997 році. Основний вид діяльності - гуртовий та роздрібний продаж будівельних матеріалів та систем утеплення будинків.

З 2003 року підприємство пропонує та успішно впроваджує монтаж систем утеплення будинків за технологією польської фірми "BOLIX".

В умовах дефіциту та постійного підвищення цін на енергоресурси, гострої залежності від країн-постачальників енергоносіїв, питання ефективного та ощадного використання теплової енергії  є надзвичайно актуальним, як загалом в державі, так і для окремо взятої родини.

Тому за останні 5-6 років в зв’язку із різким підняттям тарифів на газ, електроенергію продаж систем утеплення будинків стає все актуальнішим і попит на цю продукції постійно зростає.

Необхідно використовувати досвід європейських країн – таких, як Польща, Чехія, Словаччина, Естонія, де активно впроваджується програма утеплення та модернізації будинків. Сьогодні завдяки комплексу новацій на обігрівання європейського будинку потрібно майже вчетверо менше енергії, ніж у нас в країні.

          Мета нашої фірми:

  • впровадження сучасних європейських технологій
  • реалізація якісної продукції 

Компанія «Майстер-Люкс» є офіційним представником компанії Bolix у Західному регіоні України, провідного польського виробника хімічних виробів для будівельної галузі, який спеціалізується на виробництві фасадних систем.

Марка BOLIX існує з 1991 року і є синонімом високої якості будівельних рішень за доступною ціною.

Компанія «Майстер-Люкс» співпрацює із польською компанією у якості офіційного представника з 1995 року.

Ми представляємо повний спектр матеріалів та послуг з систем утеплення та заощадження енергії. 

«Майстер-Люкс» - експерт в сфері будівництва, - завжди надасть Вам кваліфіковану консультацію, складе експертну оцінку та надасть усі необхідні матеріали для якісного та ефективного утеплення фасадів.

Компанія «Майстер-Люкс» виконує роботи з утеплення будинків матеріалами європейського виробництва  швидко, якісно і з офіційною гарантією.

За час існування Компанія «Майстер-Люкс» провела роботи з утеплень  тисяч квадратних метрів фасадів будинків. І ми продовжуємо працювати над цим і нарощувати об`єми, створюємо мережу представництв та запрошуємо до співпраці партнерів: будівельні компанії, підрядні організації та підприємства торгівлі 

Співпраця з Компанією «Майстер-Люкс» - це робота з командою професіоналів. У нас для всіх є гарантовані рішення!

;