Фасадні фарби

ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Чмоли, 2
т.(032) 297-15-87
т./ф. (032) 297-07-84


Призначення Середній розхід
Колір

BOLIX-AZ

 

Для фарбування фасадів, всередині приміщень - для інтер'єрних робіт по стінах і стелях. Наноситься на бетон, цеглу, гіпсові основи, штукатурку. Гладка основа - 1 літр на 5-6 кв. метрів за два рази.  Структурна основа (крупа, короїд) - 1 літр на 3 кв. метра за два рази.

Матова, біла. Кольорується.

BOLIX-SIL

 

Для фарбування утеплених фасадів на мінваті і пінопласті. Успішно підходять до всіх типів мінеральних поверхонь крім армованого бетону( кисень проникає крізь шар фарби і викликає корозію), ідеально для реставраційних робіт. Гладка основа - 1 літр на 5-6 кв. метрів за два рази.  Структурна основа (крупа, короїд) - 1 літр на 3 кв. метра за два рази. Матова, біла. Кольорується.

BOLIX-SZ

 

Для фарбування утеплених фасадів на мінваті, всередині приміщень - для інтер'єрних робіт по стінах і стелях. Успішно захищає від корозії армований бетон, ідеально для силікатної цегли, фарбують гіпсові основи, штукатурку. Гладка основа - 1 літр на 5-6 кв. метрів за два рази.  Структурна основа (крупа, короїд) - 1 літр на 3 кв. Матова, біла. Кольорується.

 

;