ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.(032) 292-74-55
моб.(067) 673-03-03


Силікатна фасадна фарба (Польща)

Призначення: для фарбування утеплених фасадів на мінваті, всередині приміщень - для інтер'єрних робіт по стінах і стелях. Успішно захищає від корозії армований бетон, ідеально для силікатної цегли, фарбують гіпсові основи, штукатурку.

Завдяки високій паропроникності, силікатною фарбою BOLIX-SZ  фарбують будівлі старих споруд, стіни яких погано захищені від підняття ґрунтових вод. Силікатна фарба BOLIX SZ є також досить вдалим вибором для фарбування стін, які піддаються посиленому впливу вологи зсередини будівлі.

Зовнішній вигляд: матова, біла. Кольорується - широка гама кольорів.

Висихання:  до 24 годин  при температурі +20 градусів Цельсія в залежності від вологості повітря. Повне затвердіння – після 24 год.

Розхід: гладка основа - 1 літр на 5-6 кв. метрів за два рази.  Структурна основа (крупа, короїд) - 1 літр на 3 кв. метра за два рази. Точний розхід визначається пробним покриттям.Розріджувач: вода до 7%.

Упаковка: відра по 10 і 18 літрів.

Зберігання: не менше 2 років в сухому, прохолодному місці в щільно закритій тарі. Не заморожувати.

BOLIX SZ, як і практично всі  фарби виробництва " BOLIX ", відрізняється високою в'язкістю (візуально нагадує густу сметану). Для майстра це говорить про те, що "швидкої" роботи з нею не вийде, наноситься вона ретельно і більш товстим шаром, ніж звичайні фарби. З іншої сторони, це дає і свої переваги - при роботі за старими лакофарбовим покриттям досить нанести всього один шар BOLIX SZ, щоб якісно пофарбувати фасад.

Силікатна фарба BOLIX SZ зчіплюється з основою за допомогою двохступеневої  хімічної реакції. Спочатку в’яжуче фарби ("рідке" калійне скло) реагує з двоокисом вуглецю в повітрі, утворюючи силікагель. На другий стадії силікагель за допомогою хімічної реакції зчіплюється з основою, і фарба стає єдиним цілим з основою.

Силікатна фарба BOLIX SZ: відрізняється надзвичайною міцністю, стійка до ультрафіолетових променів сонця - не жовтіє з часом, не змивається, не підтримує розвиток мікроорганізмів, має високу паропроникність, а так стіна дуже швидко висихає після дощу і снігу.

Нанесення: для вирівнювання поглинаючої здатності основи, її необхідно попередньо заґрунтувати ґрунтовкою BOLIX SG. При нових основах ґрунтування не потрібно, треба лише дотриматися стандартних умов - поверхня повинна бути попередньо очищена і висушена. BOLIX SZ яжуче фарби ("рідке" калійне скло) реагує з двоокисом вуглецю в повітрі, утворюючи силікагель. На другий стадії силікагель за допомогою хімічної реакції зчіплюється з основою, і фарба стає єдиним цілим з основою.