ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.(032) 292-74-55
моб.(067) 673-03-03


Силіконова фасадна фарба (Польща)

Призначення: для фарбування утеплених фасадів на мінваті і пінопласті. Успішно підходять до всіх типів мінеральних поверхонь крім армованого бетону( кисень проникає крізь шар фарби і викликає корозію), ідеально для реставраційних робіт.

Завдяки сучасним технологіям фасад пофарбований силіконовою фарбою BOLIX-SIL,  не накопичує статичну електрику, а так не притягує порох і не забруднюється.

Зовнішній вигляд: матова, біла. Кольорується - широка гама кольорів.

Висихання:  до 24 годин  при температурі +20 градусів Цельсія в залежності від вологості повітря. Повне затвердіння – після 24 год.

Розхід: гладка основа - 1 літр на 5-6 кв. метрів за два рази.  Структурна основа (крупа, короїд) - 1 літр на 3 кв. метра за два рази. Точний розхід визначається пробним покриттям.Розріджувач: вода до 7%.

Упаковка: відра по 10 і 18 літрів.

Зберігання: не менше 2 років в сухому, прохолодному місці в щільно закритій тарі. Не заморожувати.

BOLIX SIL, як і практично всі  фарби виробництва " BOLIX ", відрізняється високою в'язкістю (візуально нагадує густу сметану). Для майстра це говорить про те, що "швидкої" роботи з нею не вийде, наноситься вона ретельно і більш товстим шаром, ніж звичайні фарби. З іншої сторони, це дає і свої переваги - при роботі за старими лакофарбовим покриттям досить нанести всього один шар BOLIX SIL, щоб якісно пофарбувати фасад.

Силіконову фарбу BOLIX SIL  виготовляють на основі водної дисперсії силіконових смол до складу яких входить кремній. Вона відноситься до передових фарб останнього покоління. BOLIX SIL поєднує в собі практично всі кращі властивості акрилових і силікатних фарб. Перш за все, вона паропроникна - приблизно так само, як силікатна. Але при цьому її поверхня ще й абсолютно не змочується. Її використання особливо актуально на штукатурці. Силіконові фарби BOLIX SIL пропускають вуглекислий газ, необхідний для її затвердіння.

Силіконові фарби BOLIX SIL мають рекордну еластичністю: вони можуть перекривати тріщини шириною до 2 мм.

Силікатна фарба BOLIX SIL: відрізняється надзвичайною міцністю, стійка до ультрафіолетових променів сонця - не жовтіє з часом, не вигорає, не змивається, не забруднюється, не підтримує розвиток мікроорганізмів, має високу паропроникність і разом с тим відштовхує воду, а так стіна дуже швидко висихає після дощу і снігу.

НАНЕСЕННЯ: для вирівнювання поглинаючої здатності основи, її необхідно попередньо заґрунтувати ґрунтовкою BOLIX SIL. При нових основах ґрунтування не потрібно, треба лише дотриматися стандартних умов - поверхня повинна бути попередньо очищена і висушена. BOLIX SIL  рекомендується наносити на нові основи в 2 шари: перший з розведенням водою до 7%, другий - без розведення, в крайньому випадку допускається додавання до 5% води.

Важливо: 2 шар наносити тільки після того, як висохне 1 шар. Тобто через 24 години. Для поновлення старого лакофарбового покриття досить нанесення одного шару.

Робочий інструмент: пензлик, валик або розпилювач.