ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.+ 38 (067) 673-03-03


Акрилова фасадна фарба (Польща)

Призначення: для фарбування фасадів, всередині приміщень - для інтер'єрних робіт по стінах і стелях. Наноситься на бетон, цеглу, гіпсові основи, штукатурку.

Зовнішній вигляд: матова, біла. Кольорується - широка гама кольорів.

Висихання: від 30 хвилин до 2 годин  при температурі +20 градусів Цельсія в залежності від вологості повітря. Повне затвердіння – 24 год.

Розхід: гладка основа - 1 літр на 5-6 кв. метрів за два рази.  Структурна основа (крупа, короїд) - 1 літр на 3 кв. метра за два рази. Точний розхід визначається пробним покриттям. Розріджувач: вода.

Упаковка: відра по 10 і 18 літрів.

Зберігання: не менше 2 років в сухому, прохолодному місці в щільно закритій тарі. Не заморожувати.

BOLIX-AZ, як і практично всі  фарби виробництва " BOLIX ", відрізняється високою в'язкістю (візуально нагадує густу сметану). Для майстра це говорить про те, що "швидкої" роботи з нею не вийде, наноситься вона ретельно і більш товстим шаром, ніж звичайні фарби. З іншої сторони, це дає і свої переваги - при роботі за старими лакофарбовим покриттям досить нанести всього один шар BOLIX AZ, щоб якісно пофарбувати фасад.

1 шар BOLIX AZ відповідає за якістю двом шарам більш "рідких" аналогів. До того ж, згідно нашого досвіду, можна однозначно говорити про те, що фарба триматиметься довго: відрізняється хорошою ударостійкістю, стійкістю до ультрафіолетових променів сонця - не жовтіє з часом, не змивається. Єдине, від чого можна застерегти при експлуатації покриття з BOLIX AZ, так це від частого миття фасаду побутовими миючими засобами.

Нанесення: при великій поглинаючої здатності основи його необхідно попередньо заґрунтувати: наприклад, BOLIX ОР. В інших випадках ґрунтування не потрібно, треба лише дотриматися стандартних умов - поверхня повинна бути попередньо очищена і висушена. BOLIX AZ  рекомендується наносити на нові основи в 2 шари: перший з розведенням водою до 30%, другий - без розведення, в крайньому випадку допускає додавання до 5% води. Для поновлення старого лакофарбового покриття досить нанесення одного шару. Робочий інструмент: пензлик, валик або розпилювач.

;