ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.(032) 292-74-55
моб.(067) 673-03-03


Силікатні кольорові штукатурки BOLIX (Польща)

  Зерно, структура Колір Середній розхід на 1 м2

BOLIX S1,5-KA

 

крупа – 1,5 мм

2,8 кг

BOLIX S2-KA

 

крупа – 2,0 мм

3,3 кг

BOLIX S2-R

 

короїд – 2,5 мм

3,3 кг

ПРИЗНАЧЕННЯ: для виконання декоративних та водночас захисних тонкошарових штукатурок в безшовних системах утеплень на пінополістиролі та мінваті, а також на рівних та відповідним чином підготовлених мінеральних основах (таких як, наприклад: бетон, цементні та вапняно-цементні штукатурки) зовні та всередині  будівель. Поставляється у вигляді водно-дисперсійній масі у відрах.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: густа водна дисперсія відповідного кольору з гранулами відповідного розміру.
Висихання: до 24 годин  при температурі +20 градусів Цельсія в залежності від вологості повітря. Повне затвердіння після 24 год.

УПАКОВКА: відра по 30 кг.

ЗБЕРІГАННЯ: не менше 1 року в сухому, прохолодному місці. Не заморожувати.

Силікатні кольорові штукатурки BOLIX зроблені на основі «рідкого» калійного скла, яке в свою чергу складається з кварцового піску (SiO2), лужного вуглекислого калію (K2CO3 - поташ) і гідроокису калію (KOH). Всі ці компоненти в процесі плавлення при температурах, що перевищують 1400 0C утворюють «рідке скло» - речовину для силікатних штукатурок. Завдяки застосовуваному «рідкому склу»  силікатні штукатурки добре пропускають пар та стійкі до мікробіологічної корозії.
Силікатні кольорові штукатурки BOLIX володіють клейкими, в’яжучими і просочуючими властивостями. Вони відмінно підходять для промислових районів, так як, вступаючи в реакцію з двоокисом вуглецю, тверднуть певним чином, силікатизуються, утворюючи одне ціле з основою. Поставляються у вигляді готової до застосування дисперсії. Застосовуються по всіх видах мінеральних основ і за старим, відповідним чином підготовленим силікатним покриттям. Мають дуже високу паропроникність. Силікатні штукатурки мають вельми обмежену колірну гамму.  
Силікатні штукатурки  BOLIX використовуються тільки спільно з силікатними ґрунтовками BOLIX SG.

Важливим фактором в процесі забруднення фасаду є властивість штукатурки до накопичення електростатичної  напруги. Якщо в штукатурці міститься багато органічних речовин, вона швидше електризується і в зв'язку з цим швидше забруднюється, притягуючи пил та куряву. Звідси випливає, що фасади, які оштукатурені мінеральної або силікатної штукатуркою, менше забруднюються. Враховуючи процес схоплювання і висихання штукатурки, особливу увагу потрібно звернути на зміну атмосферних  умов під час виконання робіт. У зв'язку з цим застосовуючи силікатні та мінеральні декоративні фасадні штукатурки дуже важливо захистити фасад не тільки під час виконання робіт, але також під час схоплювання. Штукатурки на основі мінеральних речовин (мінеральні та силікатні штукатурки) характеризуються більш високою здатністю до водопоглинання, однак, вони також значно швидше віддають вологу назовні, завдяки чому швидше висихають.
Силікатні штукатурки  BOLIX  стійкі до ультрафіолетових променів і озону. У  зв'язку зі своїм хімічним характером і великою твердістю, вони достатньо стійкі до механічних пошкоджень, наприклад, до миття шляхом високого тиску.

НАНЕСЕННЯ: Дотриматися стандартних умов – поверхня основи повинна бути попередньо очищена і висушена. Далі поверхню основи необхідно  заґрунтувати ґрунтовкою  BOLIX SG. Час висихання ґрунтовки 24 години. Тільки після цього наносити силікатну кольорову штукатурку BOLIX.