ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.(032) 292-74-55
моб.(067) 673-03-03


Силіконові кольорові штукатурки BOLIX (Польща)

Зерно, структура Колір Середній розхід на 1 м2

BOLIX SIT 1,5 KA

 

Крупа – 1,5 мм

2,8 кг

BOLIX SIT 2 KA

 

Крупа – 2,0 мм

3,3 кг

BOLIX SIT 2 R

 

Короїд – 2,5 мм

3,3 кг

ПРИЗНАЧЕННЯ: для виконання декоративних та водночас захисних тонкошарових штукатурок в безшовних системах утеплень на пінополістиролі та мінваті, а також на рівних та відповідним чином підготовлених всіх  основах (таких як, наприклад: бетон, цементні та вапняно-цементні штукатурки і т.д.) зовні та всередині  будівель.
Силіконові штукатурні покриття BOLIX  мають найбільші за часом терміни експлуатації, тому їх особливо рекомендується застосовувати для реставрації будівель.
Поставляється у вигляді водно-дисперсійній масі у відрах.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: густа водна дисперсія відповідного кольору з гранулами відповідного розміру.
Висихання: до 24 годин  при температурі +20 градусів Цельсія в залежності від вологості повітря. Повне затвердіння після 24 год.

УПАКОВКА: відра по 30 кг.

ЗБЕРІГАННЯ: не менше 1 року в сухому, прохолодному місці. Не заморожувати.
В силіконових кольорових штукатурках BOLIX в’яжучою речовиною є модифікована силіконова смола, яка в незначній мірі покращена акрилом. Але акрил не бере на себе роль ущільнювача, як акрилова смола (акрилові декоративні фасадні штукатурки), він обмежує водопоглинання, а силіконова смола покращує переміщення водяної пари. Силіконова штукатурка BOLIX  завдяки своїй унікальній формулі запобігає утворенню на її поверхні електростатичної напруги (не притягується пил), а структура  сприяє усуненню усіляких забруднень під впливом атмосферних опадів (ефект самоочищення). 
Силіконові декоративні фасадні штукатурки характеризуються великою стійкістю до багатьох хімічних факторів (вихлопні гази, озон, кислотні дощі, аміачні випари, оксиди сірки і фосфору).
Таким чином, силіконові декоративні фасадні штукатурки BOLIX - найновіша генерація штукатурних сумішей, готових до використання. Їх успіх полягає у вдалій комбінації відмінних властивостей покриттів мінеральних штукатурок з модифікованими синтетичними смолами.
Поставляються у вигляді готової до застосування дисперсії. Силіконові штукатурки мають велику колірну гамму. 
Силіконові штукатурки  BOLIX використовуються тільки спільно з силіконовими ґрунтовками BOLIX SІG.

НАНЕСЕННЯ: Дотриматися стандартних умов – поверхня основи повинна бути попередньо очищена і висушена. Далі поверхню основи необхідно  заґрунтувати ґрунтовкою  BOLIX SІG. Час висихання ґрунтовки 24 години. Тільки після цього наносити силіконову кольорову штукатурку BOLIX.