Декоративні штукатурки

ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.+ 38 (067) 673-03-03


Акрилові кольорові штукатурки BOLIX (Польща)

 

Для виконання декоративних та водночас захисних тонкошарових штукатурок в безшовних системах утеплень на пінополістиролі, а також на рівних та відповідним чином підготовлених мінеральних основах зовні та всередині будівель.

                                                                                     Детальніше

 

 

Мінеральні штукатурки BOLIX (Польща) 

 

Для виконання декоративних та водночас захисних тонкошарових штукатурок в безшовних системах утеплень на пінополістиролі та мінваті, а також на рівних та відповідним чином підготовлених мінеральних основах зовні та всередині будівель.

Детальніше

 

 

 

Силіконові кольорові штукатурки BOLIX (Польща)

 

Для виконання декоративних та водночас захисних тонкошарових штукатурок в безшовних системах утеплень на пінополістиролі та мінваті, а також на рівних та відповідним чином підготовлених всіх  основах (таких як, наприклад: бетон, цементні та вапняно-цементні штукатурки і т.д.) зовні та всередині  будівель.

Детальніше

 

 

Силікатні кольорові штукатурки BOLIX (Польща)

 

Для виконання декоративних та водночас захисних тонкошарових штукатурок в безшовних системах утеплень на пінополістиролі та мінваті, а також на рівних та відповідним чином підготовлених мінеральних основах (таких як, наприклад: бетон, цементні та вапняно-цементні штукатурки) зовні та всередині  будівель.

Детальніше

 

;