ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.(032) 292-74-55
моб.(067) 673-03-03


Властивості мінеральної вати


Мінераловатні плити для утеплення фасаду повинні мати щільність 135-145 кг/м3. Мінераловатні плити виготовляють з мінерального волокна з додаванням фенольних в'яжучих. Тонке мінеральне волокно отримують шляхом високотемпературного розплаву гірських порід з додаванням металургійних шлаків.

Теплоізоляційні властивості мінеральної вати обумовлені вмістом в ній великої кількості повітряних пір і каналів - 95% від загального обсягу вати, в яких теплопровідність повітря в нерухомому стані дуже мала.

 Основні властивості фасадної мінвати:

- відноситься до класу негорючих матеріалів, перешкоджає поширенню полум'я. 

    - мінеральні волокна здатні витримувати температуру вище 1000 ° С, у той час як сполучний компонент починає руйнуватися при температурі 250 ° С. При більш високих температурах після руйнування сполучного волокна залишаються непошкодженими і зв'язаними між собою, зберігаючи міцність і створюючи захист від вогню;

-    - збереження своїх геометричних розмірів протягом всього терміну експлуатації;

    - не гігроскопічність;

-    - висока хімічна стійкість, не викликає корозію контактуючих з нею металів.


-   Недоліком є висока паропроникність. Пара, яка дифундує крізь утеплювач конденсується в його товщі. У результаті відбувається зменшення термічного опору огороджувальної конструкції протягом всієї холодної пори року.

 

Важливо: конструкція  має бути змонтована таким чином, щоб мінімізувати проходження водяної пари  і, як наслідок, виникнення конденсату.  Клеї, штукатурки і фарби мають забезпечити вільне природне видалення залишків водяної пари. Для цього ми пропонуємо матеріли фірми «ВОLІХ» .

Як і всі волокнисті вироби, безпосередній контакт з мінеральною ватою (з шлаків, штапельного скловолокна або базальтового волокна) викликає неприємне відчуття і роздратування шкірних покривів. При роботі з виробами з мінеральної вати необхідно дотримуватися запобіжних заходів.