ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.(032) 292-74-55
моб.(067) 673-03-03


 

Дюбелі фасадні

Дюбелі фасадні будівельні поліетиленові призначені для кріплення теплоізоляційних плит на основи будівель та споруд з різних марок бетону, цегли та інших матеріалів, при монтажі різних видів систем утеплення, в тому числі і вентильованих фасадів, штукатурних «мокрих» фасадів і т.д.
Матеріали дюбеля термоізоляційного: держатель виготовлений з високоякісного поліетилену високого тиску. Гвоздь також виготовлений з аналогічного матеріалу. Застосовувані при виробництві дюбелів матеріали і конструктивні рішення повністю виключають вплив перепадів температур на міцність кріплення при експлуатації систем теплоізоляції. Параметри міцності дюбелів перевірені при сертифікації та відповідають необхідним нормативним значенням європейських стандартів якості ISO 2001. Широка голівка дюбеля з конічними отворами добре утримує мінеральний утеплювач, а довга зона розклинення дозволяє добитися відмінних показників несучої навантаження. Оригінальна технічне рішення при виготовленні дюбелів значно спрощує роботу й забезпечує відмінну міцність кріплення.

Система кріплення складається з розпірного дюбеля з притискним диском і цвяха зі спеціальною головкою. Диск дюбеля (діаметр 60 мм) має шорстку поверхню і технологічні отвори забезпечують надійне притиснення теплоізоляції до основи. Оптимальна форма розпірною зони дюбеля (60 мм) має трьохсекційною конструкцію і забезпечує надійне закріплення і виключає витягування дюбеля з отвору.

Звичайне кількість дюбелів, необхідних для кріплення, становить 5-6 шт. на квадратний метр утеплюваної стіни. Точна кількість необхідних дюбелів визначається розрахунком.
Також бувають дюбеля для теплоізоляції підвищеної міцності, виготовлені зі склопластику
Область застосування даних дюбелів - кріплення теплоізоляційних матеріалів до стін будівель в фасадних системах. Відмітна особливість дюбеля ДС-2 - його універсальність, тобто можливість підібрати розмір дюбеля під будь-яку товщину теплоізоляції.

Складається з трьох частин:
- Тарілчастий елемент (ПЕ), має фланець діаметром 60 мм;
- Розпірний елемент (РЕ) виготовлений із склопластику - не теплопровідного і хімічно стійкого матеріалу;
- Поліамідний анкерний елемент (АЕ) довжиною 50 або 100 мм - залежно від матеріалу, з якого виготовлена
утеплюємо стіни.