ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.+ 38 (067) 673-03-03


Мінеральні штукатурки BOLIX (Польща)

 

Зерно, структура Колір Середній розхід на 1 м2

 BOLIX MP-KA15

 

крупа – 1,5мм білий 3,0 кг

 BOLIX MP-KA20

 

крупа – 2,0мм білий 3,3 кг

 BOLIX-MP-KA30

 

крупа – 3,0мм білий 3,8 кг

BOLIX MP-R25

 

короїд – 2,5мм білий 3,3 кг
BOLIX MP-KA15 grey крупа – 1,5мм сірий під фарбування 3,0 кг
BOLIX MP-R25 grey короїд – 2,5мм сірий під фарбування 3,3 кг

ПРИЗНАЧЕННЯ: для виконання декоративних та водночас захисних тонкошарових штукатурок в безшовних системах утеплень на пінополістиролі та мінваті, а також на рівних та відповідним чином підготовлених мінеральних основах (таких як, наприклад: бетон, цементні та вапняно-цементні штукатурки) зовні та всередині будівель. Виготовляється у вигляді збагаченої сухої суміші.
ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: біла,сіра суха суміш, яка збагачена відповідними мінеральними кульками. Можна фарбувати - широка гама кольорів.
Висихання: від 30 хвилин до 2 годин при температурі +20 градусів Цельсія в залежності від вологості повітря. Повне затвердіння – 24 год.
УПАКОВКА: паперові мішки по 25 кг.
ЗБЕРІГАННЯ: не менше 1 року в сухому, прохолодному місці. Не заморожувати.

BOLIX МР, мінеральні штукатурки виготовлені на основі білого цементу. Поставляються у вигляді готової сухої суміші, і розбавляються водою.
Мінеральні штукатурки мають високу паропроникність, не горючі, тому знайшли дуже широке застосування в системах зовнішнього утеплення "мокрого" типу. Мінеральні декоративні фасадні штукатурки найдоступніші, але у зв'язку з тим, що вони виробляються у вигляді сухої суміші, що вимагає розробки з водою і розмішування на будівництві, вимагають більше витрат і часу в порівнянні з акриловими. Мінеральні штукатурки також вимагають більшого технологічного режиму (ретельна дозування води, відповідні атмосферні умови).
Мінеральні штукатурки з часом стають все більш міцними, що пов'язано з процесом карбонізації, який відбувається під впливом двоокису вуглецю. Під час експлуатації вони відмінно проходять перевірку в конструкціях, в яких необхідна хороша дифузія водяної пари, а також в місцях без надто великого промислового забруднення. Штукатурки BOLIX МР стійкі до ультрафіолетових променів і озону, однак, у зв'язку зі своїм хімічним характером і відносно невеликою еластичністю, вони менш стійкі до механічних пошкоджень, наприклад, до миття шляхом високого тиску.
НАНЕСЕННЯ: Дотриматися стандартних умов – поверхня основи повинна бути попередньо очищена і висушена. Далі поверхню основи необхідно заґрунтувати ґрунтовкою BOLIX ОР. Час висихання ґрунтовки 5 -6 годин. Тільки після цього наносити штукатурку BOLIX МР.

;