ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.+ 38 (067) 673-03-03


Колір фасаду повністю визначає зовнішній вигляд будинку. Широка палітра кольорів фасадних фарб і декоративних штукатурок дозволяє реалізувати будь-які дизайни.

      Вибір кольору фасаду будинку не повинен бути випадковим, а тільки результатом спільного бачення всіх елементів будинку (архітектурні деталі, покрівля, столярка ...) разом з навколишньою територією. Щоб добитися хорошого результату, краще всього використовувати деякі перевірені принципи:

1.        Вибирайте колір фасаду будинку під його архітектуру

Архітектурні деталі будинку, такі як еркери, виступи, карнизи і т.д. сильно прикрашають фасад і візуально збільшують будинок. Тому їх треба виділити, щоб вони контрастували з кольором основного фасаду.

   Простий фасад, без деталей, завжди можна підправити кольором і отримати сучасну будову, наприклад:

2.       Місце розташування будинку впливає на колір фасаду

   Необхідно пам'ятати, що колір стін будинку, що стоїть серед інших будівель, повинен доповнювати загальну колірну гамму і водночас виділятися, і тоді він буде гарніше, ніж сусідні будинки. На відкритому просторі - вибір відтінків може бути будь-яким, але гармоніювати з лісом, полем, озером і т.д.

 

Наприклад, пастельний відтінок рожевого кольору фасаду дачного будиночка добре його оживляє на тлі соснового лісу.

Ще одне вдале рішення, коли яскрава зелена вставка на фасаді з'єднує в єдиний ансамбль білий будинок на зеленій галявині.

3.        Колір фасаду будинку повинен відповідати кольору даху

Якщо дах будинку проглядається, то колір фасаду обов'язково треба прив'язувати до його кольору.

 - Зазвичай кольори покрівельних покриттів досить насичені, тому ми рекомендуємо виконати колір фасаду на кілька тонів світліше, щоб не створювати візуальне агресивне нагромадження.

 - Необхідно враховувати пропорції стін і поверхонь даху. Наприклад, висока покрівля візуально притискає будинок. У такому випадки краще додати по стінах вертикальні фрагменти імітації дерева, що кардинально змінить зовнішній вигляд будинку.

4.        Колір фасаду будинку краще розробить дизайнер.

Але найчастіше ми самі вибираємо колір, і тому Ви повинні знати наступне: найбільш популярні - це яскраві, ненасичені теплі кольори. Найпопулярніший - це пісочний колір і його відтінки (охра, крем, ваніль), так як вони природні і відповідають кольорам багатьох оздоблювальних матеріалів.

 

 Певна традиція склалася на всі відтінки білого кольору на стінах. Фасад в білому кольорі виглядає дуже благородно, чисто і свіжо. Найкраще вибирати теплі відтінки білого, наприклад: жасмин, вершки або слонова кістка.

;