ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.+ 38 (067) 673-03-03


 

Пінопласт

 

Утеплення стін пінопластом - одне з найбільш поширених і перспективних напрямків попередження тепловтрат.

Сировиною для виробництва пінопласту є гранули полістиролу.

 

Ці гранули  спінюють. Потім формують в блоки під дією пари, тобто спінені кульки сплавляються між собою за рахунок температури пари. Сформовані  блоки пінополістиролу ріжуть на плити необхідного розміру.

  

 

Теплоізоляційні властивості пінопласту.

 

Пінопласт на 98% складається із статичного  повітря, яке замкнено в його спінених кульках, решта т полістироловий пластик. Опір теплопровідності пінополістирол зберігає і у вологих умовах, і при низьких температурах, тому що статичне повітря не передає ні тепло, ні холод.

 

За результатами досліджень шар утеплювача з пінопласту товщиною 10 см еквівалентний:

 

Пінопласт – 10 см

Мінеральна вата - 15 см

Дерево - 38см

Керамзитобетон - 75 см

Цегла - 1м 75 см

Залізобетон - 3 м 50 см

 

 

Звукоізолюючі властивості пінопласту.

 

Пінопласт, як утеплювач має пористу структуру, яка забезпечує не тільки теплоізоляцію. Пориста структура пінополістиролу забезпечує  звукоізоляцію і поглинання шуму.

  

 

Шар пінопласту завтовшки 5 см поглинає до 95% звукових коливань. Із збільшенням товщини шару пінопласту звукоізоляція зростає.

 

Низьке водопоглинання пінопласту.

 

За кордоном були вивчені зразки пінополістиролу, які майже 30 років перебували під землею всього на 20 см вище рівня ґрунтових вод. Вміст вологи склало 1% від обсягу матеріалу.

 

Водопоглинення пінопласту, повністю зануреного у воду становить менше 4% за обсягом.

 

Пінопласт довговічний.

 

На підставі результатів проведених науково-дослідних робіт, термін служби пінополістиролу без зміни характеристик складає 60 років.

 

Пінопласт зручний у використанні.

 

· Плити пінопласту  мають малу вагу, і цим зручні при переміщенні ,  при розвантаженні і складуванні, при подачі матеріалу до місця безпосереднього використання.

 

· При малій питомій вазі утеплювач пінопласт має стабільні розміри - плити пінополістиролу не схильні до усадки, не згортаються, не сплющуються, не мнуться.

 

· При роботі з пінопластом немає необхідності застосовувати засоби, що захищають шкірні покриви і дихальні шляхи.

 

· Пінополістирол досить м'який і зручний в обробці. Матеріал можна легко порізати в відповідності з необхідними розмірами звичайним інструментом.

 

· Низьке водопоглинання і морозостійкість дозволяє складувати утеплювач пінопласт під відкритим небом в будь-який час року.

 

· Пінополістирол не підтримує горіння. При зберіганні немає загрози загоряння від випадкового короткочасного нагрівання.

 

· Пінопласт не гниє, не пліснявіє, є хімічно стійким.

 

· Пінополістирол - один з теплоізоляційних матеріалів, що мають низьку вартість. Слід врахувати зручність застосування, що скорочує вартість трудовитрат, а також властивість пінопласту впродовж тривалого періоду терміну експлуатації зберігати свої характеристики. Все це робить пінополістирол, з точки зору ціни за одиницю теплоізоляції, одним з най економічних будівельних утеплювачів.

 

· Пінопласт екологічний і нешкідливий для здоров'я людей і навколишнього середовища.

 

· Пінополістирол виготовлений з екологічно чистого матеріалу, який не містить фенол-формальдегід, не виділяє фосген і хлор.

 

 

;