Про підприємство

ПП 'Майстер-Люкс', м.Львів, вул.Сяйво, 2
т.(032) 292-74-55
моб.(067) 673-03-03


Приватне підприємство "Майстер-Люкс" засновано в 1997 році. Основний вид діяльності - гуртовий та роздрібний продаж будівельних матеріалів та систем утеплення будинків.

З 2003 року підприємство пропонує та успішно впроваджує монтаж систем утеплення будинків за технологією польської фірми "BOLIX".

В умовах дефіциту та постійного підвищення цін на енергоресурси, гострої залежності від країн-постачальників енергоносіїв, питання ефективного та ощадного використання теплової енергії  є надзвичайно актуальним, як загалом в державі, так і для окремо взятої родини.

Тому за останні 5-6 років в зв’язку із різким підняттям тарифів на газ, електроенергію продаж систем утеплення будинків стає все актуальнішим і попит на цю продукції постійно зростає.

Необхідно використовувати досвід європейських країн – таких, як Польща, Чехія, Словаччина, Естонія, де активно впроваджується програма утеплення та модернізації будинків. Сьогодні завдяки комплексу новацій на обігрівання європейського будинку потрібно майже вчетверо менше енергії, ніж у нас в країні.

          Мета нашої фірми:

  • впровадження сучасних європейських технологій
  • реалізація якісної продукції